سوالات متداول

تیم فوریو امکان ثبت سفارش در طول هفت روز هفته و 24 ساعت روز را در سایت برای شما همراهان عزیز فراهم کرده است.

ارسال سفارشات از طریق شرکت پست ایران انجام شده. پس از 48ساعت از زمان ثبت سفارش با استفاده از کد رهگیری می توانید وضعیت مرسوله خود را در سامانه اداره پست به آدرس tracking.post.irپیگیری کنید. بین سه تا هفت روز کاری سفارش به دست شما خواهد

با توجه به قیمت های بسیار پایین و استثنائی فروشگاه فوریو، امکان ارسال رایگان محصول وجود ندارد. توجه فرمایید تمام فروشگاه هایی که ارسال رایگان دارند، هزینه ارسال را به قیمت اصلی کالا افزوده و هزینه نهایی را به شما اعلام می کند

هزینه ارسال با توجه به تعداد و وزن اجناس متغیر میباشد.

۱ کالا: ۱۲ هزار تومان
۲ کالا: ۱۳ هزار تومان
۳ کالا: ۱۵ هزار تومان
تا ۱۰ کالا: ۱۸ هزار تومان
۱۰ کالا به بالا: ۲۲ هزار تومان

بله قیمت تک و عمده یکی است و شما بنابر تعداد مورد نیازتون میتونید توی سایت خرید انجام بدین.

لطفا توجه کنید که تمامی لباسها با اندازه و توضیحات در سایت درج شده و شما برای خرید مطمئن میتونید اندازه هارو با سایز خودتون مطابقت بدین.

استان تهران، شهر ملارد.

نه متاسفانه تا زمان شارژ مجدد رزرو نداریم.

خرید حضوریمون فعلا دایر نیست اما در آینده ای نه چندان دور خرید حضوری هم داریم.

سفارش به مناطق نزدیک ما به صورت پیک ارسال میشه هزینه پیک ۱۲ هزار تومان است و معمولا اواخر هفته ها سفارش به دستتون میرسه.

سراسیاب، مارلیک، اندیشه تمام فازها، فردیس تمام فلکه‌ها، خیابان پیک و اهری.

به دلیل اینکه بعد از واریز سفارشها بسته بندی میشه لطفا تو درج اطلاعات و خریدتون دقت کنید چون بعد امکان اضافه کردن و ویرایش نداریم.

خیر با توجه به اینکه انبار پره لباس هستش ما امکان نگه داری اجناس نداریم.

در مواردی در زمان انجام فرایند پرداخت ممکن است سیستم بانکی قطع و پرداخت به حساب مقصد ناموفق باشد. نگران نباشید در این حالت پول شما در حساب میانی بانک قرار می گیرد و خود بانک طی 72 ساعت بعد از پرداخت، پس از انجام بررسی های لازم، پول را به حساب شما برگردانده و این مغایرت را رفع می کند. در صورتی که پس از طی این مدت پول به حساب شما برنگشت با کارشناسان فروش و پشتیبانی سایت فوریو تماس بگیرید تا پس از بررسی گروه مالی این مجموعه پول به شماره کارت معرفی شده از سمت شما واریز شود

در صورتی که رمز عبور خود برای ورود به سایت فوریو را فراموش کردید، می توانید از گزینه ” رمز عبور خود را فراموش کرده ام” استفاده کنید. پس از آن از شما درخواست می شود تا شماره تلفن همراه خود را برای دریافت کد ورود به سایت وارد کنید. توجه فرمایید در این مرحله حتما باید شماره تماسی را که در هنگام ثبت نام ثبت کرده اید را وارد کنید.

بله. تمامی سایت های دارای این نشان مجوز های لازم را از سازمان های مربوطه دریافت کرده اند و پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند. در انتهای صفحه اصلی سایت می توانید نشان اینماد را مشاهده کنید.